piątek, 25 kwietnia 2014

Rekolekcje w Hodyszewie 23-25.05.2014

W dniach 23-25.05.14 odbędą się rekolekcje dla osób pragnących poznać Program "Wreszcie żyć - 12 kroków ku pełni życia". Jest to propozycja głównie dla osób z okolic Hodyszewa (gmina Nowe Piekuty / powiat Wysokie Mazowieckie / woj. podlaskie) z możliwością w przyszłości uczestniczenia tam w warsztacie. Jeśli macie bliskie osoby zamieszkujące tamte okolice, rodzinę czy znajomych, przekażcie proszę poniższe informacje.
Temat rekolekcji oparty będzie na pierwszych trzech krokach:
1. Przyznajemy, że jesteśmy bezsilni wobec naszego uzależnia i naszych problemów – i że nie możemy już dać sobie rady z naszym życiem.
2. Uwierzyliśmy, że moc większa do nas samych może przywrócić nam duchowe zdrowie.
3. Postanowiliśmy powierzyć naszą wolę i nasze życie Opiece Boga, na ile Go pojmujemy.
Rekolekcje prowadzone będą przez osoby z Zespołu zwiazanego z Centrum pomocy Duchowej - http://www.12krokow.com.pl/ . Opiekę duchową roztoczy nad nami ks. Jacek Zakrzewski SAC.
Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie (gmina Nowe Piekuty / powiat Wysokie Mazowieckie / woj. podlaskie). Istnieje możliwość zakwaterowania w Pallotyńskim Ośrodku "Ojczyzna". Dojazd do Hodyszewa.
Zgłoszenia i informacje o płatnościach dot. zakwaterowania: ks. Jacek Zakrzewski SAC, tel. 85 737 12 15 lub 86 476 18 40.